• Zabudnutie lieku

    Dobrý deň
    Som na konci 36tt. Beriem Euthyrox 75mg na štítnu žľazu. Dnes som sa viac krát budila a potom zaspala a vôbec som si neni istá či som si liek dala ráno alebo nie. Bojim sa dať si aby som si ho nedala 2x a zároveň sa bojim že keď si nedám aby to nemalo nejaký dopad na bábätko. Čo by ste mi poradili v mojej situácii? Môže jeden deň bez lieku ohroziť dieťa pripadne mám si dať polovičnú dávku aspoň?
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    jedno vynechanie Eutyroxu rovnako ako keby ste si ho dali dvakrát neznamená žiadne riziko pre vývoj gravidity. Dnes si nedávajte a pokračujte normálne zajtra