• 4 tyzdne rozdiel medzi MS a sonom

    Dobry den. Podla poslednej poriadnej menstruacie mi doktor povedal ze som v 10tt avsak na sone mi povedali ze plod ma velkost 6tt. Co to znamena? Nezijem na Slovensku, cize sono robia na inom mieste ako je moj doktor. Radiologicka mi nechcela nic viac k tomu povedat a poslala ma naspat k doktorovi. Bohuzial ten bude ordinovat az v pondelok. 4 tyzdne rozdiel mi pride strasne vela. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    sú dve možnosti, buď ste otehotneli o mesiac neskôr, čo je bežné, preto sa už termín menštruácie berie ako veľmi orientačný, alebo plod odumrel. Neviem, či tam bola prítomná akcia srdca, ak áno platí prvý prípad ak nie, je potrebné ultrazvuk zopakovať o týždeň.