• srdiečko

    dobry den..bola som na kontrole,a doktor nemohol najst tlkot srdiecka maleho..tak sa pozrel na ultrazvuk a az tam uvidel,vraj bolo schovane na boku..stava sa to?strasne sa bojim ,25 t. dakujem

    Dobrý deň,
    v 25. týždni počúvať plod je naprostý nezmysel, je to počuť iba výnimočne. Aj tak nechápem načo to robí, aj keby počul v mašine Beethovenovu symfóniu, nič nemože spraviť !!!!