• Tabletka na potrat

    Dobry den,

    zijeme v Belgicku a dnes presne na 10. tyzden mi dr oznamil, ze srdiecko nebije.
    Povedal, ze dnes si uz nemam vkladat utrogestan, a zajtra 4 namocene tabletky zo spodu cytotec, a ked do 3 hodin sa nic neudeje, 2 este do ust.....
    A ze prvy den budem extremne krvacat, ale potom sa to ustali. O 2 tyzdne mam ist na kontrolu.

    Nepoznam, ako to robia na SK.

    Spominal aj kyret, ale povedal, ze embryjko zodpoveda iba 7tt... Stacia tie tabletky.

    Podla Vas je to spravny postup?
    A kedy ist na pohotovost?

    Dakujem!

    Dobrý deň,
    je to najlepší postup, pretože máte viac ako 80% šancu, že sa vyhnete chirurgickému zákroku. Tento postup sa podarilo na Slovensku presadiť iba nedávno, žiaĺ nie všetky nemocnice ho ponúkajú a slovenské ženy stále musia často postupovať zbytočné chirurgické zákroky.