• polygynax

    Dobrý deň,
    som v 19 týždni tehotenstva a začala ma trápiť mykóza/svrbenie, výtok/, niekedy je to silnejšie, inokedy menej, gynekolog mi predpísal POLYGYNAX 12 vaginálnych čípkov.
    Je tento liek bezpečný v tehotenstve? nie som si istá,lebo čítala som aj informáciu o nevhodnosti tohto lieku počas tehotenstva.
    Taktiež by som sa chcela vedieť čím treba preliečiť aj partnera.

    Aj keď na túto tému ste veľakrát odpovedali, o polygynaxe som otázku nenašla.

    ďakujem

    Dobrý deň,
    zo všetkých lokálnych liekov sa jediný v tehotnosti nesmie polygynax, nechápem, ako to mohol pán doktor trafiť :).
    Ak máte mykozu, kúpte si normálne Canesten krém, ktorý je bezpečný.
    Partnera nie je nutné liečiť.