• Polygynax v tehotenstve

    Dobrý deň pán doktor. Chcem sa s vami poradiť či je vhodné užívať Polygynax cps vag 12 v 10tt. Pred necelými dvoma týždňami som bola u svojej gynekologičky. Robila mi ster, pretoze som mala pocit svrbenia a palenia. Predpísala mi Candibene vaginalne tablety. Pred nasadením liečby som najskor skusila upraviť stravovanie. Úplne som vylúčila sladké. Nasadila som klasické probiotiká /ústne/ a problémy za pár dní celkom vymyzli. Dnes mi volala Dr., že mi bola v stere nájdená aj baktéria Ecoli a predpísala mi Polygynax. Nemám apsolútne žiadne prejavy. Je prosím Vás potrebné užívať predpísané liečivo?
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    polygynax Vám rozbije znova mikrobiálnu floru a vráti sa Vám mykoza. Je obrovská chyba ak sa takto lieči podľa sterov a nie podľa klinického obrazu. Určite si nič nedávajte.