• Priznaky

    , Autor: petra30

    Dobrý den,dakujem Vam za odpoved...Ja to pozorovnie asi velmi prehanam lebo po babetku velmi tuzim,sme s partnerom 9 rok mame cely cas nechraneny styk a ja som neotehotnela.Tak bol u urologa na vysetrenie a ma zly spermiogram,ASTHENOZOOSPERMIA neviem presny preklad len s toho co mu povedal, chcem sa opytat citala som strasne vela o Profertile a o vcelom Pele,selezin,fertil men ze to pomaha.Chcela by som poznat vas nazor na tieto doplnkove vitaminy vzhladom na spermiogram mojho partnera ci je mozne ze by nam to mohlo pomoc .Dakujem

    Dobrý deň,
    ak sa Vám 9 rokov naozaj nedarí, tak je to plná indikácia na umelé oplodnenie, žiadny profertil nepomože, jediná šanca je IVF. Určite to neodkladajte.