• Problem s otehotnenim

    Dobry den, chcela by som sa Vas opytat,
    Som pol roka po UPT co som trpko olutovala a odvtedy mavam nepravidelnu ms, ktora dakedy nperide aj mesiac a musi mi byt podaný agolutin, tak som s tym bola u gynekologa, a povedala jej, ze chcem babbatko a ze sa uz nedari, a ze mam problemy aj s tou menstruaciou. Tak sa rozhodla, ze mi skontroluje sonom ci ovulujem, ale ze sa asi nevyhnem trojmesacnej kure antikoncepcnych tabletiek. Ze mi uplne na tri mesiace odstavi vajecniky, ale mne sa to zda blbost ved ja chcem babatko a ona mi ide nasadzat antikoncepcne pilulky, ktore som v zivote nebrala, a to mam 29 rokov a dve deti.
    Co by ste mi poradili, aku liecbu, existuje aj nieco ine? Okrem tych liekov? Zda sa mi to hrozne a dost ma to zarazilo.
    Dakujem

    Dobrý deň,
    prosím Vás nenúťte ma Vám odpovedať. tehotná ste bola, preto ovulujete, celé je to nezmysel. Dieťa ste už čakala, ale odstránila ste ho.