• Bolesti

    Dobry den, s priatelom sa snazime o nase prve babätko 6 mesiacov, zatial bezuspesne. Desat rokov som brala HAK Trinordiol a neskor Triquilar. Po vysadeni som mavala velke bolesti, bola som u gynekologa a ten mi povedal, ze je to ovulaciou, ze co by za to ine zeny vedeli ked maju ovulaciu. Zacala som to brat ako plus a vyuzivat tento dar, stale vsak nic. Menstruaciu som mala 24.12., a bolesti od 03.01., od vtedy sme sa milovali kazdy druhy den, aby sme zvysili sancu na pocatie, ale bolesti pretrvavaju dodnes. Citim nevolnost od zaludka, a mam obcas ostru bolest v podbrusku raz pri jednom, raz pri druhom vajecniku, a potom v strede podbruska, po babätku velmi tuzim, poradte mi prosim Vas, na tehotensky test je este dost skoro, ale je to mozne, ze by som bola tehotna? Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    6 mesiacov nestojí za zmienku, žite normálne ďalej a otehotniete. Nepozorujte sa, ak Vám vynechá menštruácia tak po 14 dňoch si spravte test.