• vysetrenia

    Dobry den pan doktor. Moja otazka znie, ake vysetrenia by som si mala dat urobit a aj manzel, ak sa nam uz dlhsi cas nedari otehotniet. Ak by ste mi to napisali v slovensko-latinskom alebo slov. - angl. jazyku bola by som vam velmi vdacna. Nezijeme na slovensku ale v Irsku kde je zdravotnicky system zaostaly pretoze uz 4 mesiac cakam za vysledkami od lekara a stale nic....tak by som to chcela riesit rovno s laboratoriom kde mi tie testy urobia....len musim vediet ake presne chcem...srdecna vdaka za odpoved

    DObrý deň,
    ak sa pokúšať kratšiu dobu ako 2 roky tak žiadne vyšetrenie nezvýši pravdepodobnosť otehotnenia. Vhodná je ideálna hmotnosť, zdravý životný štýl, nefajčiť.
    Ak je to dlhšie ako 2 roky tak si zaplaťte vyšetrenie v centre pre neplodné páry.