• Prosím o radu

    Dobrý den chela by som neutralní nazor . Liečim sa na neplodnost v centre kam ma poslal môj gynekolog , nič by na tom nebolo len či je normalní takýto postup : postupila som 3 x insemináciu na tej poslednej mi bolo velmi zle , citila som sa hrozne tak som išla k môjmu obvodnému gynekologovi či by ma nemohol z prace nehat na PN ale on povedal že to sa nemôže maximalne 1 den , tak som si zobrala dovolenku . Teraz mám it na umelé oplodnenie a znovu ten isty problém je to normalní postup ,že žena nemôže zostat pri problemoch doma na PN . Alebo mam zmenit lekára ? Dakujem

    Dobrý deň,
    ja osobne som na PN v živote ešte nebol, vždy si beriem dovolenku, preto ani neviem, o čo vlastne ide. PN je pre naozaj chorých ľudí, ale pokiaľ viem, Češi inštitút práceneschopnosti radi využívajú. Isto sa nájde lekár, čo Vás vypíše, stačí pohľadať.