• duphaston - užívanie

    Dobrý deň, pán doktor.
    Nechcem nijako spochybňovať liečbu môjho gynekológa, len sa mi to zdá byť zvláštny postup, tak Vás prosím o radu. Dňa 11. mája mi bol pichnutý pregnyl, dvojitá dávka. Nasledujúce tri dni sme sa mali s manželom stýkať. Po týchto troch dňoch mi nasadil Duphaston. Teraz sa dostávam k jadru problému, pretože Duphaston sa má po ovulácii nasadiť na 10 dní, ale môj doktor mi ho naordinoval na 32 dní! Je to v poriadku, čo tým sleduje?
    Ďakujem.

    Dobrý deň,
    netuším a mám o Vás málo informácii, aké vyšetrenia máte spravené, či sa snažíte otehotnieť viac ako 2 roky alebo iba viac ako rok, preto Vám neviem poradiť.