• otehotnenie

    , Autor: NinaM

    Dobrý deň, prosím o radu. Mám 39r., 5 mesiacov sa s parnerom pokúšame o dieťa. Cyklus mám pravidelný, 26-28dní, nikdy som nemala gynekologické problémy, pravidelne absolvujem preventívne prehliadky. Ovulačný test vychádza pozitívny 9-10 deň cyklu. Odporúčate komplexné vyšetrenie čím skôr kvôli môjmu veku alebo máme nechať tomu ešte voľný priebeh? Ďakujem.

    Dobrý deň,
    dal by som tomu ešte 3 mesiace, ak sa nezadarí, potom je vhodné vyšetrenie. Ak máte pozitívnu ovuláciu, bude určite potrebné vyšetriť predovšetkým partnera.