• pregnyl

    , Autor: ereska

    Dobry den pan doktor zaujimalo by ma ked obvodny gynekolog predpise lieky ako clostilbegyt a nasledne nechce pacientke pichnut pregnyl na prasknutie folikov ze to on nemoze to mozu len v car co je na tom pravdy lebo vajicka sa mi vytvoria ale k ovulacii nedojde potom zbytocne beriem tie lieky

    Dobrý deň,
    k ovulácii može prísť aj bez pregnylu, ale páči sa mi ako Váš obvodný gynekológ šetrí. S pregnylom je to samozrejme postup lege artis.