• inseminácia

    Dobrý deň pán doktor!Môže inseminácia ohroziť prípadné začínajúce tehotenstvo?Príklad:Mala by som s manželom deň pred plánovanou insemináciou pohlavný styk a zadarilo by sa...Nevediac o tom,by som išla aj na insemináciu.Mohlo by sa tým niečo pokaziť,alebo nie?

    Dobrý deň,
    na to je ťažko odpovedať, ale asi nie, do maternice sa síce pri tom zavádza makký katéter, ale prípadný plod ešte nie je v maternici ale vo vajcovode.