• stále sa nedarí

    Dobrý deň pán doktor. Teraz v apríli budem mať 34 rokov, manžel mal 36. Už 4 roky sa pokúšame o potomka a stále sa nedarí. Máme za sebou už 3 IUI, 1IVF, neúspešne, všetky možné vyšetrenia počnúc genetikou, endokrinológiou, imunológiou, hematológiou... všetko máme v poriadku. Tohto roku sa nám však v januári konečne podarilo otehotnieť prirodzene, o bábätko sme prišli v 11tt, keď zistili, že srdiečko už nebije. V 7tt ešte krásne bilo. Čo by ste nám odporúčali? Koľko od kyretáže máme čakať?Užívam pravidelne kyselinu listovú, na regeneráciu gynex. Mám ja vôbec ešte šancu stať sa mamou, keďže vekom už nie som najmladšia? Ďakujem pekne za vašu odpoveď.

    Dobrý deň,
    áno máte velkú šancu, ak sa to raz podarilo, tak to vačšinou vyjde znova a úspešne. Žiadne vitamíny nezvyšujú šancu na zdarné otehotnenie a donosenie plodu, iba zdravý životný štýl a nádej. Som presvedčený, že sa Vám to podarí.