• kojenie

    Dobry den, ja som tehotna druhy krat, poprvom porode som kojila 7 mesiacov . V nemocnici dostala som zapal prsnikou lebo som nevedela ze si musim odstrekavat nikto mi ne poradil ako mam postupovat v takej situacii, az potom mi sestricka ukazala co mam robit.Ale, ostali mi tvrde uzliky v prsnikoch, snazila som sa odstrekavat vsetko mliekoaj obklady som davala, nic s toho mam obavy ci nebude problem s kojenim teraz, ci mi pribudne mlieko a ci mito povoli ked to mlieko budem mat.Dakujem

    Dobrý deň,
    uvedené problémy by nemali nijako ovplyvniť kojenie ďalšieho dieťaťa. Zatvrdlé uzlíky možete rozmasírovať jemným poklepom. Neznepokojujte sa.