• Frigidna ???

    V marci 2009 som porodila dievčatko ktoré som kojila do 13 mesiacov. Počas tohto obdobia som na sebe pozorovala malé zmeny: na prsiach a na tvári sa mi zvýraznilo ochlpenie a prestala som mať chuť na sex. Je možné že sa mi "pobláznili" hormóny? Pred 4 mesiacmi som začala užívať Minervu.Svojho muža veľmi ľúbim, pred pôrodom som so sexom a ani s orgazmon problém nemala. Okukávala som aj iných chlapov ale absolútne to so mnou nepohlo.Nechápem to.Nemám žiadne zdravotné ani psych. problémy ... Viete niečo poradiť? Ďakujem

    Dobrý deň,
    je to úplne normálny stav, aj kojenie aj antikoncepcia a hlavne starosť o dieťa znižujú chuť na sex u žien.
    Nemá to nič spoločné s kvalitou vzťahu s manželom.
    Pomocť možu vitamíny a preparáty na podporu potencie, hlavne spánok a odpočinok. Ale nečakajte stav ako pred porodom, starneme, žiaľ.