• prsnik

    Mam sestrocnu dceru ktoru som dojcila dva roky.Pocas dojcenia som len raz prekonala zapal prsnika, ktory som zvladla bez lekara.Pred rokom som bola na sonografii prs a vsetko bolo v poriadku.Teraz mam bolest a pocit plneho prsnika ako pri dojceni a sem tam si na podprsenke najdem zelenkave fliacky ako ked som mala ten zapal.Mam si prsnik vytlacat a liecit ako ked som mala ten zapal alebo by bolo lepsie navstivit lekara.Dakujem

    Dobrý deň,
    ak je to na jednej strane, je potrebné vyšetrenie čo najskor u mamologa. Ak je to obosjtranné, tak je to hormonálna zmena, prsníky si nevytláčajte a nemasírujte, malo by to prestať.