• Zvedava

    Dobry den,viem ze ste uz velakrat odpovedali na otazky tohto typu,preto Vas aj ja prosim o odpoved.Mam 26rokov,povodna vaha 52,teraz 55kg, vyska 160cm
    V 15.tyzdni /teraz som v 20.t./ mi bol robeny tripple test, v teh.knizke mam poznacene hodnoty:
    AFP 15t. 10,8 skrining
    HcG 15t. 101,6 negativny
    Ery 4,44
    Hb 123
    Ht 0,37
    Le8,1
    Tr 263
    mozete mi prosim povedat ci su hodnoty v poriadku?
    a este vas prosim o popis velkosti plodu a co znamenaju tie skratky, dakujem.

    V knizke mam uvedene:
    Placenta-lokalizacia : vzadu
    FL 3,1/20 BPD/FOD 16,73 /20 TAD/APD 14,31/20

    Dobrý deň,
    začnem odzadu - FL stehno, BPD priečny rozmer hlavičky FOD predozadny rozmer hlavičky, TAD priečny rozmer bruška, APD predozadny rozmer bruška
    plod zodpovedá 20. týždňu.
    KO máte v poriadku
    a k tripple testu sa nevyjadrím, pretože každé laboratórium má svoje referenčné hodnoty a riziko musí vypočítať počítačový program. Máte napísané skríning negatívny bez konkrétneho rizika.