• preco?

    Dobry den.Som pravidelnou citatelkou vasich odpovedi na problemi nas zien.Sem tam sa opytam aj ja,s odpovedami som spokojna. Kiez by bolo na Slovensku a hlavne v nasom okrese takych gynekologov ako vy.A preto som zvedava preco ste odisli k nasim susedom,ked aj Slovensko potrebuje dobrych doktorov. Planujete sa vratit? Prajem pekny den.

    Dobrý deň,
    odišiel som nesmierne sklamaný z praktík Vladimíra Mečiara. A žiaľ tento pán je stále predsedom vládnej strany. Okrem toho je tam Slota, a proste nemám chuť žiť a pracovať v krajine, kde má 10% podporu strana, ktorej predsedá autor výroku:

    ,Ty pi..! Okamžite pusť môjho šoféra! Kto si ty, načo si tu? Ako sa voláš, ty pi..?!... Povedz, ako sa voláš, ty pi..!‘...

    Musím uznať, že zdravotnícke reformy za predošlej vlády boli na Slovensku dotiahnuté ďalej a organizácia zdravotníctva je už v niektorých ohľadoch na lepšej úrovni ako v Čechách (verím, že to Fico a Raši nedokazia, tak ako ničia dochodkovú reformu).
    Lekári už za svoju prácu sú odmeňovaní spravodlivejšie na Slovensku. Ľudia majú možnosť oficiálneho výberu dobrého odborníka. V Čechách v tomto zmysle ešte stále vládne socializmus, upevňovaný sociálnymi demokratmi.
    I napriek tomu sa asi neplánujem vrátiť, pokiaľ bude vo vláde SNS a HZDS.