• Testosterón

    Dobrý deň,
    ak užívam HAK ako liečbu, mám viac testosterónu. Ale aj dosť výrazné ochlpenie, užívam už 2 roky ale stále je to ochlpenie rovnaké. Vie to niečo s tým urobiť?
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    existujú formy antikoncepcie, ktoré majú vyslovene účinok proti testosteronu, je vhodné Vás na to nastaviť. Ale ochlpenie môže byť zvýšené aj pri liečbe, nemusí byť priamo závislé na pohlavných hormonoch.