• HAK

    Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o radu ,akú antikoncepciu (myslím presnú značku) by ste mi odporučil, keď mám problémy so zvýšeným ochlpením a chcela by som znížiť tento nežiaduci efekt. Mám predpísaný tri-regol, ale ešte som ho neužívala, mohol by byť postačujúci? Vopred ďakujem za odpoveď. Katarina

    Dobrý deň,
    na zvýšené ochlpenie sa doporučuje antikoncepcia s obsahom gestagénov, ktoré majú zároveň aj protitestosteronový účinok. Presný preparát Vám vyberie Váš gynekológ.