• antikoncepcia chloe

    Dobrý deň,
    chcela by som sa opýtať začala som užívať antikoncepciu chloe a od vtedy mám problém s orgazmom. Má nejakí účinok na to ta antikoncepcia alebo to môže byť po psychickej stránke alebo zmena nového priateľa.
    Ďakujem pekne za odpoveď

    Dobrý deň,
    áno má to účinok, chloe obsahuje látky proti testosterónu a dáva sa iba u žien, ktoré majú prejavy účinkov mužských hormónov. Jej nežiadúci účinok može byť aj zmena sexuality.