Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Plesen

    , Autor: Nikuxxx

    Dobry den,v detskej izbe som objavila plesen.Samozrejme som ju v panike hned zacala odstranovat.Pritomne pri tom boli aj deti nakolko sa tam hrali.Ja som si to ani neuvedomila a teraz sa obavam,ci im to nemohlo nejak ublizit,kedze boli pritomne..

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak by im to ublížilo a nakazili sa, tak by ochoreli. Pokaľ nemajú ochorenie, zvládli to. Ak by ochoreli, povedzte lekárovi, ktorý ich bude liečiť, že boli pri odstraňovaní plesne v izbičke.