Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Cumeľ - predkus?

    , Autor: Katarína_24

    Dobrý deň, pani doktorka, môj 13-mesačný synček stále vyžaduje pri zaspávaní cumeľ a ak ho počas spánku nevypľuje, má ho v ústach celú noc. Prirodzene, má kvalitné cumle veľkosťou zodpovedajúce jeho veku. "Nezarába" si takto na predkus? Mala by som mu používanie cumľa obmedziť? Ďakujem pekne.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak ho má len na spanie, tak do jeden a pol roka v tom nevidím zásadný problém