Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Hnede grckanie

    , Autor: Viemneviem

    Dobrý deň, mám 11tyzdnove bábätko. Je krmene umelým mliekom - sunar complex 1. Už trikrát sa u nás objavil nasledovný problém- po papani ho vždy nechávame odgrgnut. No trikrát sa mu vrátilo s veľmi jemnou prímesou hnedej až ružovej farby. Bolo to len zopár kvapiek. Pri prvých dvoch razoch som si myslela, že si možno podrazdil ďasienka, keďže si do úst rucky pcha neuveritelne. Ale už sa mi to nezdá. Tej hnedej/ svetloruzovej primesy je veľmi malinko. Je to normálne? S refluxom problém nemáme. Malému sa vráti maximálne 2x do dňa. Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Naozaj neviem čo to môže byť. Nedávate mu nejaký čaj,mohlo by to byť z toho. Inak ak to tak nie je, je potrebné sa poradiť s lekárom.