Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • cerveny zadocek

    , Autor: mirinkaanjelik

    Dobry den, chcela by som sa opytat aku masticku mam dat synovi na cerveny zadocek, moj syn ma prirastenu kozku k pipiku a nevieme co mame stym robit, tak vas prosim o radu, dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Predkožku na pipíku vyriešite u vášho lekára. Treba vedieť ako je starý a ako to vyzerá. Kontroluje sa to vždy pri prventívnej prehliadke a podľa nálezu sa rieši.
    Na červenú ritku zásadne treba umývanie čistou vodou a natrieť dvakrát denne imezolkrempastou, treba to natierať 14 dí.