Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Co z tychto priznakov?

    supinky v hlavke, suche miesta lupajuce sa vo vlaskoch
    suche za uskami, trosku cervene
    cerveny zadocek a pisulka (stale)-nesvrbi,nepali
    zjavujuca sa zihlavka na trupe alebo na rukach,na krku
    vek dievcatka 3 roky.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem, čo majú tieto strohé informácie znamenať, ale ak odo mňa chcete diagnózu, tak to sa nedá. Urobiť diagnózu kožného ochorenia je niekedy problém aj keď dieťatko vyšetrím, nie po takýchto strohých informáciách a už vôbec sa neviem vyjadriť k liečbe. Navštívte s dieťaťom lekára.