Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Zimniva

    , Autor: jusepa

    Opakovane zimnice a potenie bez teploty.mam dve deti každé ráno vstávam o pól 6. Veľa stresu a malo spánku môže to s tým súvisieť? Treba mi informovať lekára alebo kúpiť nejaké vitamíny.dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nepochopila som kto má zimnice, deti alebo vy? A neviem ako sú deti staré. V každom prípade by mali dostávať dostatok vitamínu D v zime od novembra do marca vždy až do puberty.