Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Ock.rotarix

    , Autor: Michala1985

    Dobry den,
    Moj syn bol ockovany 1-ou davkou rotarixu 24.11. Momentalne nam doktorka nedala termin na dalsie ockovanie a dalsiu poradnu mame az 16.02 (uvedomila som si to az doma), co mi pride neskoro na druhu davku.
    Do kedy prosim je potrebne dostat 2hu davku rotarixu? Je to do 6 mesiacov alebo som nasla ze by to malo byt idealne do 24tyzdna?
    Dakujem pekne.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Do 24 týždňa, čo je plus mínu 6 mesiacov. Druhá daávka má byť podaná najskôr o 4 týždne alebo dĺžka odstupu nie je určená.