Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • zubky

    Dobry vecer . chcela by som vediet vas nazor na moju otazku moja dcera ma 10mesiacov ma este len 2 zubky dole v predu a na boku na lavej strane dole na dasne sa jej spravili dva biele flaky dost tam dava aj palce myslela som ze jej tam idu zubky no moja lekarka mi povedala ze je to podkozny tuk ze je to bezne ja som to pocula prvy krat ze sa take nieco spravi aj na dasnach . co si vy o tom myslite ma to uz asi mesiac aj sa mi zda ze tam to dasno ma take ako keby do biela viac sfarbene neviem to dobre opisat a vraj sa s tym nic nerobi ze moze to tam mat uz navzdy ale ze aj to moze zmyznut. chcela by som pocut vas nazor . dakujem za odpoved . pekny vecer prajem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je to zubný hrbolček, taký pľuzgierik, ktorý signalizuje prerezávanie zúbkov ale trvá to rôzne dlho. Nie je to žiaden príznak ochorenia.