Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Vodova stolica

    , Autor: Lenka10

    Dobrý deň, 3 týždňova dcérka plne dojcena máva dosť často vodovu stolicu, častokrát sa pokaka hneď 2krat za sebou. niekedy je stolica spenena, bublinková. Farba je horcicovo žltá. Málokedy ma prazenickovu stolicu. Je to v poriadku takáto riedka vodova stolica?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    V tomto veku je to v poriadku. Dieťtko má tzv. gastroolický reflex, po naplnení žalúdka zväčša hneď kaká, preto môže mať stolica rôznu konsistenciu aj farbu