Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Horúčka a dojčenie

    , Autor: anita88

    Dobrý deň, prosím Vás pri akej horúčke sa dá ešte dojčiť? Od včera som chorá, test na covid je negatívny, bolest hlavy, nádcha, škrabanie v hrdle, horúcka 38,6. Ďakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pri akejkoľvek. Samozrejme, že aj kojaca žena si môže dať liek od teploty / paralen, nurofen/ a keď teplota klesne, pokojne môžete kojiť.