Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • spanie

    dobrý deň.
    chcela by som sa opýtať. mám dcerku bude mať 31,11. jeden mesiac a stále plače, je okúpaná, má čistú plienku a napapanáa stále plače nechce vobec spať. neviete mi poradiť čo jej mám skúsiť aby zaspala. a zaspí mi tak na pol hodinu až hodinu ked ju mám na rukách a silnejšie ju kolíšem.
    Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nekolíšte ju a už vôbec nie silno, keď zaspí a spánok sa na chviľu stane pytším, znova sa chce silnoo kolísať. Nepite kávu s kofeinom ani iné nápoje obsahujúce kofeín. Niektoré deti sú nespavé, ale určite to treba prebrať s vašim lekárom.