Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Napuchnuty Penis

    Dobry den volam sa Lukas a mam 4 mesacneho syna,dnes pred kupatim sme si vsimli ze nas syn ma na zaciatku penisu opuch ale iba na jednej strane,a na okolo to ma cele zacervenane.Ten opuch vizera ako keby priesvitna bublina.Neboli ho to na dotyk a ani neplance ked piska.Ked sme mu penis zdvyhli tak mal nieake biele mazivo.Vedeli by ste nam poradit alebo nieco doporucit?Vopred dakujem s pozdravom Lukas a Silvia

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pravdepodobne sa jedná o balanitidu, zápal žliazok pod predkožkou, Je potrebné navštíviť pediatra alebo detského chirurga.