Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • čistenie zubkov

    dobry den,ja by som sa chcela opytat ako často mam umyvat 1,5ročnemu dietatku zubky,umyvame rano a vecer ,,zaujimalo by ma či aj po obede lebo potom ide spinkat,,dakujem vopred za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    V podsltate by sa mlai čistiť po každom, najmenej hlavnom jedle, teda je vhodné aj na obed. nie vždy sa to stíha, tak aspom dvakrát určite.