Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Kaša

    Dobrý deň. Chcem sa opýtať naša maličká (7mesačná)po jedení detskej kaši HIPP (prvá kaša pre dojčatá-probiotická) sa po dotyku kaše s pokožkou vyhádže okolo úst (červené fliačiky), ktoré po 10 min. zmiznú. Je to alergia? A

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pravdepodobne len kontaktná, lokálna ale aj tak by som uvedenú kašu nepodávala, skúste ju zmeniť a hlavne nedávajte kašu s príchuťou / medu, cez banány a čo ja viem, čo ešte/, len čistú mliečnu alebo bezmliečnu ryžovú alebo cereálnu kašu.