Poradňa mediátora

Na vaše otázky odpovedá JUDr. Martin Biskupič.

  • Partner

    , Autor: Barborela

    Dobrý vecer, prosim vas, mam 2 mesiace priatela,. On je rozvedeny a ma dieta. S dcerou je takmer denne a mne venuje malo casu aj ked on tvrdi, ze je so mnou dost. Niekedy sa nevidime ani cez vikend, alebo iba na chvilu. Snazim sa to akceptovať, ale nechce si priznat, ze dcera je preňho prvorada a ja som iba "frajerka".. Tvrdi, ze ja som priorita. Ale ja to tak necítim. Povedal ze naposledy bol stastny ked sa mu narodila dcéra. To ma dost sklamalo, že so mnou stastny nie je. Neviem, ci to ma vyznam. Ako sa mam s tym zmieriť? Ďakujem

    Odpovedá: JUDr. Martin Biskupič

    Dobrý deň,

    ako mediátor riešim právne spory a zmierovanie účastníkov sporov.

    V prípade, ak sa potrebujete zmieriť so situáciou s Vašim priateľom, resp. potrebujete si utriediť názor na situáciu, odporúčam Vám obrátiť sa odborníka z oblasti párového poradenstva.