• Mokré nohavičky

    Dobrý deň, som v 27tt a od začiatku tehotenstva mávam mokre nohavičky. Sú dni kedy je toho menej, niekedy viac. Plodovej vody mám vždy na každej poradni dosť. Môže to byť taký vodnatý vytok alebo je možné že postupne by takto odtekala plodová víťaz ktorá sa stíha aj doplnat? Ďakujem

    Dobrý deň, v tehotenstve sa u niektorých žien vyskytuje vodnatejší výtok, ktorý sa niekedy môže podobať na plodovú vodu ale nie je to plodová voda. Skúsiť si môžete realizovať vaginálny výplach Cloginom alebo Rosalginom a aplikujte si vaginálne probiotiká, najlepšie večer pred spaním. Mohlo by sa to upraviť. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.