• Tvrdnutie bruska, unik tekutiny po vyprazdneni mechura

    , Autor: Patusik.r

    Dobrý deň p.doktor. prvy porod som mala sekciu teraz som v 31tt. Pozorujem uz 2 tyzden unik tekutiny. Najprv som si mysela ze to je z toho ze dieta tlaci na mechur a unikne moc. No teraz aj pri uplnom vyprazdneni moc. mechura hned po opusteni toalety mam cele mokre nohavicky aj nohavice. Moze sa jednat aj o unik plodovej vody? Pred otehotnenim som absolvovala konizaciu krcka maternice loop sluckou.
    Brusko mi tvrdne denne. Ak lezim s vylozenymi nohami je to OK. Akonahle chcem len navarit alebo vykonat drobnu cinnost brusko ma paly, tvrdne, boli (mam pocit akoby som nanom mala zavesene kovove zelezo a taha ma dole). Beriem magnezium 2-3x denne podla potreby (ak cely den lezim nemusim ho vziat vobec). Mam aj bolestivu zilovu herniu na pyskoch ohambia. Dakujem vopred za odpoved.

    Dobrý deň, ak máte podozrenie na odtok plodovej vody, je nutné navštíviť Vášho obvodného gynekológa, prípadne zdravotnícke zariadenie, takto sa Vám k tomu vyjadriť neviem. Odporúčam dodržiavať kľudový režim, počas ktorého ťažkosti nemáte.