• More

    Dobrý deň,

    Možno hlúpa otázka, ale chcela by som sa opýtať. Sme na dovolenke. Keď som vstupovala do mora, kde bola ešte nízka hladina mora (tak max po kolená), tak tam bol kameň a ja som padla do tej vody. Na pravé stehno, dopadla som tam na piesok v mori. Takýto ,,pád,, do plytkého mora v 26tt nie je nebezpečný ?
    Voda nadnáša, necítim bolesť, aj pohyby som potom cítila a nebolo to na betón alebo podobne ale proste do malej vody. Len som začala teraz o tom rozmýšľať. Ďakujem

    Dobrý deň, ak ste nespadli priamo na brucho, ale na bok na stehno a navyše to nebol dramatický pád a nemáte žiadne ťažkosti, nemusíte sa obávať.