• udretie v tehotenstve

    , Autor: 222NIKA222

    Dobrý deň, pán doktor, chcem sa spýtať. Som v 10 tt. a v práci ma silno udrel dospievajúci chlapec po chrbte, medzi lopatky. Chrbát ma dosť dlho bolel. Mohlo to ublížiť plodu ? Kontrolu u môjho doktora mám až za 3 týždne. Za odpoveď ďakujem.

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, za daných okolností to s tehotenstvom vôbec nesuvisí a na zárodok v maternici to nemalo vôbec žiadny vplyv.