• Upratovanie

    , Autor: Florencia 5

    Pán doktor som 10 tt a mám doma veľký neporiadok som riziková ale potrebovala som si povysávať a umyť dlážku ja viem že by som mala ležať ale cítila som sa dobre a keď ma začalo pichať v podbrušku tak som si ľahla ale príde mi zbytočne platiť upratovacie služby keď povysávať môžem ja. Môže to byť problém alebo je to v poriadku?

    Dobrý deň, ak nemáte ťažkosti, výslekdy vyšetrení a nálezy boli v poriadku a nebudete sa premáhať, nevidím dôvod, aby ste si pomaly nemohli poupratovať.