• nizko polozena placenta a pohyb

    , Autor: zuzkabm

    Dobry den pani doktorka,
    bola som na vysetreni a lekar mi povedal, ze mam nizko polozenu placentu, branku prekryva 26 mm. Poucil ma o kludovom rezime. V tom okamihu mi nenapadlo sa opytat, co vsetko to zahrna. Mozem chodit na prechadzky? Radsej asi po rovine a kopcom sa vyhybat? A stacionarny bicykel na najnizsej zatazi smiem? Ci sa radsej vyhnut? Ak mozem, ako dlho denne? A upratovat doma? Prosim Vas, keby ste mi to priblizili, lebo na internete su rozne nazory, vacsinou som citala, ze zeny takmer len lezia a robia len nevyhnutne cinnosti. Mg 500 uzivam 3 tbl denne. Dakujem a zelam pekny den

    Dobrý deň, prechádzky sú povolené, nie však namáhavé, nie turistika, nie napínanie, nezdvíhať ťažké predmety, bicykel, nedoporučujem vôbec
    celkovo i dlhodobé sedenie zredukovať, ak tak radšej ležte
    iné aktivity-upratovanie a pod môžte vykonávať, avšak s minmálnou záťažou, nenaťahovať sa s ťažkými bremenami
    ttiež absolútna absencia pohl.styku
    s pozdravom