• Sprcha

    , Autor: Florencia 5

    Ešte som sa chcela opýtať takú hlúpu otázku pán doktor. Som v 6+5 cca a dnes som sa po sone sprchovala u rodiny a netušila som že majú taký silný prúd vody a tak silno mi to vstreklo dnu až ma to zabolelo väčšinou sa snažím nestriekat vodu dnu ale teraz sa stalo. Mohlo sa niečo stať ublížiť to bábätku alebo je to v poriadku?

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, ak nemáte žiadne ťažkosti, nebude to mať žiadny vplyv na tehotenstvo.