• Môžem byť tehotná

    , Autor: Keli

    Dobrý deň chcem sa spýtať mešká mi menštruácia 9 dni ale s priatelom sme použili ochranu a nepraskla pratel sa ani nespravil môžem byť tehotná?

    Dobrý deň, príčin meškania menštruácie môže byť viacero. Nemusí sa jednať iba o tehotenstvo. Za predpokladu chráneného pohlavného styku je pravdepodobnosť tehotenstva malá. Odsledujte si to. Pri meškaní menštruácie aspoň 14 dní si môžete realizovať tehotenský test. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.