• otehotnenie

    , Autor: Anettka

    dobry den pan doktor, chcem sa poradit či mozem byt tehotna :) minuly tyzden neviem kedy teraz presne či utorok alebo stredu som si robila ovulačny test boli tam dve čiarky ale uz slabšie no a spali sme spolu den pred tym nez som si robila test a dva dni po sebe po tom teste a chcem sa teda spytat či tam je nejaka šanca? do menzesu mam cca 7-6 dni test aj ked som si spravila nič este neukazal ale občas ma pobolieva podrbusko tak sa chcem spytat ci tam je sanca vdaka

    Dobrý deň, príčin pobolievania podbruška môže byť viacero. Ak ste mali nechránený pohlavný styk, navyše v čase “plodných dní”, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Tehotenský test však má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Skôr realizovaný tehotenský test môže byť aj falošne negatívny. Odsledujte si to.