• Pálenie

    , Autor: Lucka123456

    Dobrý deň pán doktor chcem sa opýtať asi pred rokom som mala problém že pri menštruácii po malej potrebe som mala pálenie pošvy z vnútra taká paliva bolesť bola som na preventívnej prehliadke kde my výška citilogia v poriadku no mala som zápal brala som tabletky neviem či to vyriešilo aj to pálenie ale prestalo to a teraz to mám znovu to pálenie ale silnejšie čím to môže byť je to neznesiteľná bolesť ďakujem za radu

    Dobrý deň, pravdepodobne sa jedná o vaginálnu infekciu. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Skúsiť si môžete realizovať vaginálny výplach Cloginom alebo Rosalginom a aplikovať si vaginálne probiotiká večer pred spaním. Pri pretrvávaní ťažkostí však bude potrebné navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia, či výteru z pošvy nasadí potrebnú liečbu.