• Teplo

    Dobry deň, chcela by som s len opýtať že či nejako neovplyvní bábätko v brusku keď napríklad vyberám jedlo z teplovzdušné rúry a ide z nej teplo priamo na bruško, Snažím sa aby nešlo na bruško ale v 9 mesiaci sa to veľmi nedá už.

    Vopred dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, nie, nemusíte sa obávať. Plod je v maternici dobre chránený. Teplo môže síce spôsobiť popálenie kože, pod kožou je však ešte viacero vrstiev pod ktorými sa až nachádza maternica.